Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Zeki Atıl BULUT
1 Temmuz 1981'de Marmaris'te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Marmaris'te tamamladıktan sonra Muğla Üniversitesi'nde lisans eğitimini şeref, yüksek lisans eğitimini ise yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladı. Halen Dokuz Eylül Üniversitesi S.B.E. İşletme Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini sürdürmektedir.

 

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
KONAKLAMA İŞLETMELERİNİN ÇAĞDAŞ FİNANS TEKNİKLERİNDEN YARARLANMA İMKANLARI (GÜNEY EGE-AKDENİZ ÖRNEĞİ)
İŞLETMELERDE PERFORMANS DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARI VE UYGULANAN YÖNTEMLER
İŞLETMELER AÇISINDAN KAPASİTE PLANLAMASI VE KAPASİTE PLANLAMASINA ETKİ EDEN FAKTÖRLER
KÜRESEL REKABET
ETKİN TAKIM OLUŞTURMA VE YÖNETME