Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Arş.Gör. Olca SÜRGEVİL
1981 yılında İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü’nde başladığı lisans eğitimini 2003 yılında tamamladı. DEÜ, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı’nda ve Ege Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalı’nda yüksek lisans yaptı. 2005 yılında DEÜ, SBE, İşletme Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlayan Sürgevil, Ocak 2005’den bu yana DEÜ İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ÖRGÜTSEL BAĞLILIĞI ETKİLEYEN ÖRGÜTSEL FAKTÖRLERİN ANALİZİ: BELEDİYE ÇALIŞANLARI ÜZERİNDE BİR UYGULAMA
HOSHIN KANRİ: POLİTİKALARIN AÇILIMI