Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Arş. Gör. Metin SARAÇOĞLU
Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden araştırma görevlisi olarak görev yapmakta olan Metin Saraçoğlu 1960 Kemah doğumludur.İlk, orta ve yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi'nin anılan fakültesinde görevine başlamıştır.Halen "Kamu Ekonomisi" bağlamında; kamu kesiminin büyümesi, kamu özel sektör dengesi, konusunda doktora tez çalışması yapmaktadır.Ayrıca Karadeniz Ekonomik İşbirliği, Avrupa Birliği, Gümrük Birliği, Kambiyo Rejimi gibi konularda da yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ÜLKELERİN REFAH DÜZEYİ KARŞILAŞTIRMALARINDA BİR ÖLÇÜT: SATINALMA GÜCÜ PARİTESİ
BİLİM FELSEFESİNDEKİ GELİŞMELER VE YENİ SAĞ OLGUSU (Lakatos'cu Bir Açıklama)
ÖZELLEŞTİRME, İKTİDAR DÖNÜŞÜMÜ VE DEVLET