Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd.Doç.Dr. Yusuf DEMİR
1970 yılında Çankırı/Kurşunlu’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1989 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini kazandı. 1993 yılında fakülteden mezun olduktan sonra, 1994 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde araştırma görevlisi olarak akademik hayatına başladı. Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünden 1996 yılında yüksek lisans derecesi ve 2001 yılında da doktora derecesi alarak mezun oldu. Aynı üniversitenin İşletme Bölümü Muhasebe-Finansman Anabilim Dalında 2003 yılında Yardımcı Doçent oldu. Yusuf DEMİR, halen aynı üniversitede akademik hayatını sürdürmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TÜRKİYE’DE TÜKETİCİ FİNANSMAN ŞİRKETLERİNİN EKONOMİK BÜYÜMEYİ ETKİLEME SÜRECİ