Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd.Doç.Dr.Tuncer Asunakutlu
1967 yılında İzmir'de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nü bitirdi. Aynı Üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisans yaptı. 1991 yılında AIESEC aracılığıyla ve 1994 yılında DAAD bursu ile Almanya'da bulundu. 1995 yılında DAAD bursu ile Almanya'da Hamburg Üniversitesinde misafir araştırmacı olarak çalıştı. Konrad Adenauer Vakfı Bursu ile Universitaet Hamburg Institut für Versicherungsbetriebslehre'de Prof.Dr.Walter Karten danışmanlığında Dokuz Eylül Üniversitesinde Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü'nde başladığı doktora çalışmalarını tamamladı bu tez ile 1997 yılında bilim doktoru ünvanı aldı. Hamburg Üniversitesi'nde bulunduğu süre içerisinde Deutsch-Türkisch Interessen Gemeinschaft üyeliğinde bulundu. 1998 yılında Türkiye'ye döndü ve Yardımcı Doçent ünvanı ile Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde göreve başladı. 2001-2003 yılları arasında Dekan Yardımcılığı görevinde bulundu. 1990 yılında Araştırma Görevlisi olarak başlayan akademik kariyeri, Yönetim ve Organizasyon alanında , yaptığı çalışmalar ile devam etmektedir.

Adres: Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, 48170 Muğla
Tel: 0252 2238002 - 0532 3608440 / Fax: 0252 2238004
E-posta: atuncer@mu.edu.tr

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
SEYAHAT ACENTELERİNDE YÖNETİCİ EĞİTİMİ VE A GRUBU SEYAHAT ACENTALARINDA ORTA VE ÜST KADEME YÖNETİCİLERİN EĞİTİMİNE YÖNELİK BİR ARAŞTIRMA
SİGORTA AÇISINDAN GÜVENLİK ve RİSK