Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Uzm. Mustafa İBİCİOĞLU
1974 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kadirli’de tamamladıktan sonra 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler fakültesi İktisat bölümünü kazandı. 1997 yılında fakülteden mezun olduktan sonra, 1999 yılında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda işe başladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Politikası bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. Halen Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda Uzman olarak meslek hayatını sürdüren Mustafa İBİCİOĞLU, Hacettepe Üniversitesi İşletme Anabilim dalında doktorasına devam etmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TÜRKİYE’DE TÜKETİCİ FİNANSMAN ŞİRKETLERİNİN EKONOMİK BÜYÜMEYİ ETKİLEME SÜRECİ