Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Mahmut BAŞAR
1955 yılında Çarşamba'da doğmuş, ilk ve orta öğrenimini Çarşamba ve Kastamonu'da tamamlayıp, 1974 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi-Maliye Bölümünden mezun olmuştur. Muhasebe dalında Master yapmıştır.İki yıl Bir Kamu Bankası İstihbarat Müdürlüğü'nde Mali Analist Yardımcısı olarak çalışmıştır. Aynı Bankaya 1975 yılında Müfettiş Yardımcısı olarak atanmış ve 1978 yılında Müfettiş olmuştur. 1981 yılında Müfettişlikten istifa ederek ayrılmıştır. Halen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak bir Muhasebe Bürosunu çalıştıran Mahmut Başar evli olup üç çocuk babasıdır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
BAŞLARKEN
TEK VERGİ NUMARASI