Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Kazım SECERLİ
Ankara Üniverstesi Öğretim Elemanı Kazım Secerli Hatay 1948 doğumlu olup 5 yıdır Ankara'da oturmakta ve çalışmaktadır. İngilizce ve Almanca Dillerinin eğitimi ve çeviri işlemlerini de yürüten yeminli bir mütercimdir.

Atatürk Üniverstesi mezunu olup İngiltere'de Oxford Üniverstesinde City of Landon College'de, Almanya'da Erlaugen ve Stuttgart ve Erlaugen Ünüversitelerinde, Amerika'da University of Northern Arizona'da eğitim ve tercüme çalışmaları yapmıştır. 25 yılı aşan meslek hayatını yarıdan fazlası 25 ten ziyade çeşitli ülkelerde geçmiştir. 3 çoçuk babasıdır. Çevre ve Dosluk Kuruluşlarında aktif yönertici görevleri devam etmektedir. Alman kütüpanesi yanında Karanfil sokak 40/10 Kızılay /Ankara adresinde mesajlarınısı beklemektedir.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ VE TEMA
HÜR TÜRK'LE DİNLERE DEMOKRASİ