Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

İ. Hamit HANCI
04.12.1963 tarihinde İzmir'de doğdu. 1974 yılında Aydın 7 Eylül İlkokulunu, 1977 yılında Aydın Gazipaşa Ortaokulunu ve 1980 yılında İzmir Atatürk Lisesini bitirdi. 1980 yılında girdiği Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini 1986 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanını aldı.

Artvin Yusufeli ilçesi, Sarıgöl Sağlık Ocağında zorunlu hizmetimi yaparken Tıp'ta Uzmanlık Sınavını kazanarak 29.08.1988'de Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı'nda ihtisas'a başladı. "Otopsi'si yapılan intihar vak'alarında kan kortizol seviyesi üzerine bir çalışma " adlı ihtisas tezini hazırlayarak 19.02.1992'de Adli Tıp Uzmanı oldu.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
İNHİBİSYON
HEKİMİN KARMAŞIK SAĞLIK SİSTEMİNİ PAYANDALAMASI
MALPRAKTİS Mİ KOMPLİKASYON MU?
1. ULUSAL FELAKET KURBANLARININ KİMLİKLENDİRİLMESİ (DVI) KONGRESİ KAPANIŞ BİLDİRGESİ
ADLİ BİLİMLERDE YENİ BİR ARAŞTIRMA ALANI:ENTOMOTOKSİKOLOJİ A NEW INVESTIGATION AREA IN FORENSIC SCIENCES: ENTOMOTOXICOLOGY
BİYOLOJİK SİLAHLAR: ETKİLERİ,KORUNMA YÖNTEMLERİ VE YASAL DÜZENLEMELER
KİMYASAL SİLAHLAR: ETKİLERİ, KORUNMA YOLLARI, YASAL DÜZENLEMELER
ATEŞLİ SİLAHLAR, PATLAYICILAR VE BALİSTİK KONUSUNDA YASAL DÜZENLEMELER
TRAFİK SORUNUYLA İLGİLİ HUKUK ALANINDA YAPILMASI GEREKEN DÜZENLEMELER
BİR OLGU NEDENİYLE ZEHİRLEME SURETİYLE MÜESSİR FİİLLER'İN İNCELENMESİ
ÇOCUK SUÇLULUĞUNA EĞİTMENLERİN YAKLAŞIMI
ACİL SERVİSLERDE ŞİDDET TEHDİTİ