Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Araş.Gör. Fatih ECER
Fatih ECER, ilk ve orta öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamlamıştır. Lise eğitimini Akşehir Lisesi’nde görmüştür. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik (İng.) bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında tamamlamıştır. Halen Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında doktora programına devam etmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TÜKETİCİ ETİĞİNİN OLUŞUMUNA ETKİ EDEN ETMENLER VE BİR UYGULAMA