Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Arş.Gör. Abdulkadir PEHLİVAN
01.10.1983’te Trabzon’un Akçaabat ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Trabzon’da tamamladı. 2005 yılında KTÜ – İşletme Bölümü’nden bölüm ikincisi olarak mezun oldu. Aynı yıl KTÜ – Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe-Finansman anabilim dalında direkt doktora programına başladı ve Enstitü birincisi olarak araştırma görevlisi olarak atandı. Halen bu görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
"ZORUNLU DEPREM SİGORTASI" ÜZERİNE BİR DEĞERLENDİRME