Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

HAKKINDA

Sayın Akademisyenler ve Uzmanlar;

BAŞAR MEVZUAT BANKASI'nın yürüttüğü, hakemli statüde bulunan, hakem kuruluna sahip yalnızca internet üzerinde yayınlanan bir çalışmadır.

www.mevzuatdergisi.com web adresinde yayımlanır.

>Siz de katılın!
Akademik kariyerinizi geliştirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak için sizler de hakemli statüde olan Mevzuat Dergimize makalelerinizi gönderin, dergimize ve Başar Bilgi Bankası 'na ücretsiz abonelik kazanın!
Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Mevzuat Dergisi 1998 yılında yayın hayatına başlamış olup, Ocak 1998'den bu yana her ay düzenli olarak çıkarılan konusunda uzman ve ağırlıkta akademik kariyer sahibi insanlar tarafından yazılmış makaleleri bünyesinde toplayan elektronik bir dergidir.

Mevzuat konuları ağırlıkta olmak üzere akademisyen ve konusunda uzmanların incelemelerini yer aldığı dergide ayrıca pratik ve ilgililere yardımcı bilgiler barındırmaktadır.
Yazı İşleri Kurulu
Yrd. Doç. Dr. Uygur TEMİZER  Başkan 
Mahmut BAŞAR Başkan Yardımcısı
Ayla BAŞAR Genel Yayın Yönetmeni (Üye) 
Av. Turabi TURAL Avukat
Abbas SATIR Gazeteci
İsmail Hakkı TOPAL YMM (Üye) 
A. Oğuzhan BAŞAR Teknik Genel Koordinatör