Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Arş. Gör. Tuğba UÇMA
07.09.1981 tarihinde Muğla'da doğdum. İlköğrenimimi Muğla Atatürk İlköğretim Okulunda, ortaokulu Merkez Ortaokulunda, Liseyi Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde okudum. Muğla Üniversitesi İşletme Mezunuyum şu anda aynı üniversite işletme Anabilim Dalında Yükseklisans ve araştırma görevliliği yağmaktayım.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
İŞLETMELERDEKİ İÇ KONTROL SİSTEMİNİN ETKİNLİĞİ VE DIŞ DENETİMDEKİ ÖNEMİ
ÇAĞDAŞ FİNANS TEKNİKLERİNDEN BARTER TEKNİĞİ VE TURİZM SEKTÖRÜNDE UYGULAMASI
TMS-7’YE GÖRE NAKİT AKIŞ TABLOSU
ENFLASYONUN MALİ TABLOLAR ÜZERİNE ETKİSİ VE ENFLASYON DÜZELTMESİNİN İŞLETMELERE UYGULANMASI
TÜRK MUHASEBE HUKUKU’NU OLUŞTURAN DÜZENLEMELER VE TÜRKİYE’DE ULUSLARARASI MUHASEBE STANDARTLARINA UYUM ÇALIŞMALARI