Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Tahir BENLİ
1965 yılında Tokat'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Tokat'ta tamamladıktan sonra 1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. Muğla İşletmecilik Yüksekokulunu bitirdi. 1989 yılında, Muğla İşletmecilik Yüksekokulu'nda Araştırma Görevlisi oldu. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü Sayısal Yöntemler Ana Bilim Dalı'nda Yüksek Lisansını tamamladı. 1999 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalı Doktora Programını tamamlayarak "Bilim Doktoru" oldu. 2000 yılında yardımcı doçent olarak Muğla Meslek Yüksekokulu'nda öğretim üyesi olan yazar evlidir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ İŞLETMELERDE MESLEK STAJINI YAPAN ÖN LİSANS VE LİSANS ÖĞRENCİLERİNİN SORUNLARINA İLİŞKİN BİR ALAN ÇALIŞMASI
KONAKLAMA İŞLETMELERİNDE BİLGİ TEKNOLOJİSİ KULLANIMININ ÖNEMİ ÜZERİNE BİR ALAN ÇALIŞMASI : MUĞLA İLİ ÖRNEĞİ