Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Seyfi YILDIZ
1969 tarihinde Kırıkkale-Keskin’ de doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Kırıkkale’de tamamladı. 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne girdi. 1992 yılında bu Fakülte’den mezun oldu. 1994 yılında Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalında yüksek lisansa başladı ve 1996 yılında tamamladı. Marmara Üniversitesi SBE Maliye Anabilim Dalında başladığı doktorayı 2000 yılında bitirdi. Çalışma hayatına 1993 yılında Kırıkkale Üniversitesi İİBF İktisat Bölümünde araştırma görevlisi olarak başladı. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Çorum İİBF İşletme Bölümüne Yrd.Doç.Dr. olarak ataması yapıldı ve maliye alanında öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. 2001 yılında vekil ve 2002-2005 yılları arasında asil olmak üzere Gazi Üniversitesi Çorum Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü yaptı. 2006 yılında ise Kırgız Türk Manas Üniversitesi İİBF Maliye Bölümüne geçici olarak görevlendirildi. Vergi hukuku ve yerel yönetimler konusunda çalışmalar yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
BELEDİYELERDE KENDİNE GELME ve TASARRUF STRATEJİLERİ