Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Doç. Dr. Serdar KILIÇKAPLAN

1974 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü’nden mezun oldu. 1985 Gazi Üniversitesi Ekonometri Bölümünde Doktor ünvanını aldı. 1999’da Doçent oldu. İstatistiğe Giriş I, İndeksler (Teori ve Uygulamalar), Sigorta ve Risk, Ekonomik Göstergeler adlı kitapları bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümünde öğretim üyesi olan Kılıçkaplan, Sigortacılık ve İndeksler alanında çalışmaktadır.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TOBİT MODELİ KULLANILARAK TÜRK SİGORTA SEKTÖRÜNDE ETKİNLİK DEĞİŞMESİNİN ÖLÇÜLMESİ