Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Selami BİRDAL
1944 Yılında Rize İlinin İkizdere İlçesinde doğdu. İlkokulu Trabzon Of'ta, Orta öğrenimini Trabzon'da Okuduktan sonra. Yüksek tahsilini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde tamamladı. (1967). Tamamı özel sektörde olmak üzere Mulda İlaç ve Ulusoy firmasında muhasebeci ve mali müşavir olarak görev yaptıktan sonra son on beş yıldır serbest olarak mesleğine devam etmektedir. Akaryakıt ve Nakliye konularında uzman olan yazar Evli, İki çocuk babasıdır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
AKARYAKIT İSTASYONLARINDA GÜNLÜK İŞLER