Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Ögr.Gör. Saffet ERDOĞAN
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Saffet ERDOĞAN, 1976 yılında Dinar’da dünyaya gelmiştir. 1986 yılında Dinar Yeni yol İlkokulundan, 1989 yılında da Dinar Ortaokulundan mezun olmuştur. 1992 yılında Ankara Tapu Kadastro Meslek Lisesinden mezun olmuş ve aynı yıl Araklı Kadastro Müdürlüğünde Kadastro Teknisyeni olarak göreve başlamıştır. 1993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümüne girmiştir. 1997 yılında mezun olarak Susurluk Kadastro Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi olarak göreve başlamıştır. 1998 yılında Gebze İleri teknoloji Enstitüsü Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans Programına başlamış ve 2000 yılında Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamıştır. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği Bölümünde doktora eğitimine başlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
 

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
3194 SAYILI İMAR KANUNUNUN 18. MADDESİ UYGULAMALARININ YASAL DAYANAKLARI YÖNÜNDEN İNCELENMESİ