Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Arş. Gör. Şadiye Ay DENİZ
1981 yılı Antalya doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Antalya'da tamamladıktan sonra 1997 yılında Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F. Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı. Bu bölümü 2001 yılı Haziran ayında üniversite birincisi olarak başarıyla tamamladı. Aynı yıl Muğla Üniversitesi S.B.E Kamu Yönetimi Ana Bilim dalında master yapmaya başladı ve 2002 yılı eylül ayında ise enstitü araştırma görevliliği sınavını geçti. 2005 yılında “Türkiye’de Parlamenter Sistem ve Hükümet Sistemi Tartışmaları” adlı tez çalışması ile master derecesi aldı. Aynı yıl Muğla Üniversitesinden ayrılarak Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde doktoraya ve araştırma görevliliğine başladı. Halen Ege Üniversitesinde çalışmaya devam etmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TÜRKİYE’DE ARAŞTIRMACI GAZETECİLİK