Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd.Doç. Sabri AZGÜN

Erzurum doğumlu. İlk orta ve lise tahsilini Erzurum’da tamamladıktan sonra 1997 yılında Atatürk Üniversitesi İİBF den mezun oldu. 2000 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi İİBF İktisat bölümünde Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. Halen aynı birimde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
DİNAMİK STOKASTİK GENEL DENGE MODELLERİNİN TEST EDİLMESİ: EKONOMETRİK TAHMİN VE KALİBRASYON TESTING DYNAMIC STOCHASTIC GENERAL EQUILIBRIUM MODELS: CALIBRATION AND ESTIMATION