Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Doç. Dr. Reha SAYDAN
Van doğumlu Reha Saydan. İlk orta ve lise tahsilini Van’da tamamladıktan sonra İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işletme bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans ve doktorasını Pazarlama alanında yaptı. Akademik hayatına Dumlupınar Üniversitesi Bilecik İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde Araştırma Görevlisi olarak başladı daha sonra özel bir işletmede 2 yıl süreyle ürün müdürü olarak çalıştı.

2002-2004 yılları arasında Balıkesir Üniversitesi Bandırma Meslek Yüksekokulunda görev yaptı, 2005 yılında ise Yüzüncü yıl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine geçti. Halen bu fakültede İşletme Bölüm Başkanı olarak görev yapmaktadır. Yazarın Bilimsel dergilerde yayınlanmış 30’a yakın makalesi ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulan 15’i aşkın bildirisi ve kitap bölümü yazarlıkları mevcuttur. Ulusal ve Uluslar arası akademik dergilerde editörlük, yayın kurulu üyeliği, danışmanlık ve hakemlik görevlerinde bulunmaktadır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
MARKANIN OLUŞTURULMASINDA KONUMLANDIRMA STRATEJİSİ VE MAVİ JEANS ÖRNEĞİ