Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Av. Özlem Hancı
1967 Doğumlu 1988 de 9 Eylül Hukuk Fakültesini bitirdi. 1992-1995 yılları arasında Çiğli Belediyesinde Hukuk İşleri Müdürü olarak çalıştı. 1996-1998 yılları arasında Türkiye Trafik Güvenliği Vakfı Hukuk Komisyonu başkanı olarak görev yaptı. Halen İzmir Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapıyor. Hasta Hakları Derneği (HASAD) Yönetim Kurulu üyesi.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TRAFİK SORUNUYLA İLGİLİ HUKUK ALANINDA YAPILMASI GEREKEN DÜZENLEMELER
BİR OLGU NEDENİYLE ZEHİRLEME SURETİYLE MÜESSİR FİİLLER'İN İNCELENMESİ