Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Dr. Nursen Vatansever DEVİREN
Lisans eğitimini, Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. İktisat Bölümü'nde tamamladım. Yüksek Lisans eğitimini, Dokuz Eylül Üniversitesi S.B.E. Para-Banka Programı'nda “Yeni Bir Finansman Tekniği Olarak Varlığa Dayalı Menkul Kıymet Uygulaması”, konusunda yaptım. Doktora eğitimini ise İstanbul Üniversitesi S.B.E. İktisat Anabilim Dalı'nda “Yeni Dış Ticaret Teorileri ve Türkiye-AB Ülkeleri Arasındaki Endüstri-içi Ticaretin Analizi” konusunda tamamladım.

993-2001 döneminde Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.'de, 2001-2003 döneminde İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde araştırma görevlisi olarak çalışmıştır. Akademik çalışmalarını, Kasım 2003 yılından beri Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F.'de öğretim üyesi olarak sürdürmektedir.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
YENİ DIŞ TİCARET TEORİLERİ