Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

nderen
YAZARLARIMIZ

Yrd.Doç.Dr. Nuran AŞIK
Alanya’da doğdum. 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’ndan mezun oldum. 1996 yılında Balıkesir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde “Ayvalık Yöresindeki Turizm İşletmelerinin Sorunları ve Bir Uygulama” tezi ile yüksek lisansımı tamamladım. 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden “ Havayolu Ulaştırmasında Entegrasyon Eğilimleri ve Türk hava Yollarının Rekabet Gücünü Arttırıcı Önlemler” konulu tez ile doktora derecemi aldım. Halen 2002 yılında Yrd.Doç.Dr. olarak atandığım Ayvalık Meslek Yüksekokulu’ndaki görevime devam etmekteyim.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ŞİRKET BİRLEŞMELERİ VE SİVİL HAVACILIK SEKTÖRÜNDEKİ UYGULAMALARI
OTEL İŞLETMELERİNDE İŞGÖRENLERİN ÖRGÜTSEL STRES KAYNAKLARI VE STRESİN BİREYSEL SONUÇLARINA İLİŞKİN BİR ARAŞTIRMA