Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Nergiz Ercil ÇAĞILTAY
ODTÜ matematik bölümünden mezun olduktan sonra (1988) aynı üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde master yaptı (1990). Halen aynı üniversitenin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümünde doktora çalışmalasını tez aşamasında sürdürmektedir. Türkiye'de çeşitli özel sektör ve devlet kurumlarında on yıldan fazla yazılım mühendisi ve grup yöneticisi olarak çalıştıktan sonra 1997 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne geldi. 1998 yılından beri Indiana Üniversitesi Digital Library Program ( http://www.dlib.indiana.edu/ ) 'da çalışmaktadır. Nergiz Ercil Çağıltay Bengisu ve Bilgehan'ın annesidir.

e-mail: ncagilta@indiana.edu

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ELEKTRONİK KÜTÜPHANELER: TÜRKİYE İÇİN BAZI ÖNERİLER