Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd. Doç. Dr. Mustafa Cem KIRANKABEŞ

Mustafa Cem Kırankabeş, 1971 İzmir doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Kütahya’da tamamlamıştır. Lise eğitimini 1986–1991 yılları arasında İstanbul Anadolu Denizcilik Meslek Lisesinde yapmıştır. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik Bilgisayar bölümünden mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini 1998 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında tamamlamıştır. Doktora eğitimini Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim dalında tamamlamıştır.

Mustafa Cem Kırankabeş, 1995–1997 yılları arasında Eskişehir’de Zeytinoğlu Holding Bilgi işlem merkezinde teknik servis elemanı, 2000–2001 yılları arasında Tekirdağ’da HEMA TRW Direksiyon Sistemleri A.Ş.’de üretim sorumlusu, 2001–2005 yılları arasında Afyonkarahisar’da Merkez Gazi Anadolu Meslek Lisesinde bilgisayar öğretmeni olarak. çalışmıştır.

Halen Balıkesir Üniversitesi Bandırma Meslek Yüksek Okulunda Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ÜLKE RİSKİ KAVRAMI, METODOLOJİSİ VE TÜRKİYE DEĞERLENDİRMESİ