Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Ögr.Gör. Metehan YILGÖR
16.11.1972 yılında Bandırma’da doğdu.İlkokul , orta ve lise eğitimini Bandırma’ da tamamladı.1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik Bölümünü bitirdi.Daha sonra Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonometri A.B.D yüksek lisansını tamamladı.

1997 yılından bugüne Balıkesir Üniversitesi Gönen Meslek Yüksekokulu Muhasebe Programında Öğretim görevlisi olarak görevine devam etmekte ve İstatistik, Matematik,İktisada giriş,Makro İktisat ve Kalite Güvence ve Standartlar dersleri vermektedir.
E-posta: metehan@balikesir.edu.tr

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ŞİRKETLERDE KALİTE MALİYET RAPORLARININ DÜZENLEMESİ VE BİR UYGULAMA
KALİTE FONKSİYONUNUN MÜŞTERİNİN ÖNEM DERECESİNE GÖRE GELİŞTİRİLMESİ VE 1012.ORDUDONATIM ANA TAMİR FABRİKASINDA SİLİNDİR GÖMLEĞİ İÇİN QFD UYGULAMASI