Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

M. Okyay DEMİRÖRS
19.05.1970 tarihinde Sandıklı/Afyon'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladı. 1987 yılında başladığı Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü'nden 1991 yılında mezun oldu. Maliye Bakanlığı bünyesinde görev aldıktan sonra 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Mali Hukuk Bilim Dalında Yüksek Lisans programına başladı. Prof.Dr.Metin ERDEM danışmanlığında "Katma Bütçe Kapsamı, Denetimi ve Katma Bütçeli İdarelere Bir Örnek: Uludağ Üniversitesi " isimli teziyle 1996 yılında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Vatani görevi sonrası Uludağ Üniversitesi M.Kemalpaşa M.Y.O.’da Öğretim Görevlisi olarak görev aldı. Halen, bu görevine devam etmekte olup,Yüksek Öğretim Kurumu ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın izni ile 1 yıl süre ile Kırgızistan Kommersiyalık Enstitüsü Türk Dünyası İşletme Fakültesi’nde ders vermiştir. Evli olup,1 çocuk babasıdır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ŞÜPHELİ TİCARİ ALACAKLAR ve MUHASEBESİ