Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

M. Ali ÇAKMAK
1961 yılında Denizli'de doğdu.İlk ,orta ve lise eğitimini aynı şehirde tamamladı.1986 Ocak ayında Ankara Üniversitesi tıp Fakültesinden mezun oldu.Bir süre Sağlık Bakanlığı emrinde görev yaptı.Askerlik hizmetini Hava Radar Mevzi K.'lığı Perşembe'de tamamladı.1996 Ocak ayında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden Adli Tıp Uzmanlığını aldı.Halen Adli Tıp Kurumu Başkanlığı,İzmir Grup Başkanlığında Morg İhtisas Dairesinde Adli Tıp Uzmanı olarak görev yapmakta.Evli ve üç çocuk babasıdır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
BİR OLGU NEDENİYLE ZEHİRLEME SURETİYLE MÜESSİR FİİLLER'İN İNCELENMESİ