Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

İsmet IŞIKLI
01 mart 1929 yılında Kırşehirde doğdu. Ankara Sağlık Meslek Lisesini bitirip mesleğinin çeşitli dallarında teknisyen olarak Çalışmakta iken Ankara'da Gazi Lisesini dışarıdan bitirerek Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisini de bitirmiştir.

Sayıştay Meslek Mensubu olarak uzun yıllar hizmet verdikten sonra 1981 yılında isteği ile emekliye ayrılıp serbest meslek çalışmalarında ve ticari faaliyetlerinde bulunmuştur. Evli ve bir çocukludur.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
VERGİ KAÇAKÇILIK SUÇLARINDA GİZLEME EYLEMİ