Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

İbrahim ARAP
Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümünde, yüksek lisans eğitimini Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim dalında tamamladı. Yüksek Lisan tezi “Temsili Demokrasi, Temsil Krizi ve ‘Governance’”dır.
Halen Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enst. Kamu Yönetimi Anabilim dalında doktora tez çalışmasını sürdürmektedir. Ayrıca, Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümü Yönetim Bilimleri Anabilim dalında araştırma görevlisidir. İngilizce bilmektedir.

Akademik ilgi alanları: Demokrasi, Devlet, Bürokrasi, Güvenlik, Liderlik.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
14.10.2005 TARİHLİ KAMU PERSONEL KANUNU TASARISI TASLAĞI ÜZERİNE İNCELEME VE DEĞERLENDİRMELER