Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Hüseyin İSKENDER
1963 yılında Sakarya’da doğmuştur.İlk ve orta öğrenimini Sakarya ‘da tamamlamış olup 1988 yılında Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F’den mezun olmuştur. Askerlik sonrası 1991-1992 yılları arasında ticaret ile uğraşmıştır. 1994-1995 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamlamıştır.1994-2000 yıllarında Sakarya Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulunda Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır. 2000 yılında Balıkesir Üniversitesi Bandırma Meslek Yüksekokulunda başlamış olduğu Öğretim Görevliliğini halen devam etmektedir..Aynı zamanda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir.Evli ve dört çocuk babasıdır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TÜRKİYE’DE KOBİ’LER VE KOBİ’LERDE PLANLAMA, UYGULAMA VE DENETİM