Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd. Doç. Hasan SABIR
1972 Yılında Eskişehir'de doğan Hasan SABIR, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden 1992 yılında mezun olmuştur.Avrupa Topluluğu Ekonomisi ve Uluslararası İktisat alanlarında Yüksek Lisans ve Doktora derecelerine sahip olan Hasan SABIR'ın "Dünya Siyasetinde Küresel Rekabet Sistemi ve Politikaları" isimli kitabı, ulusal ve uluslararası ekonomik konulara ilişkin çok sayıda yayınlanmış bilimsel makalesi bulunmaktadır. Başlıca ilgi ve yayın alanları; uluslararası ekonomi,küreselleşme ekonomisi ve rekabet politikası olan Hasan SABIR, halen İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü İktisat Anabilim dalında öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

E-posta: hasansbr@istanbul.edu.tr, Msn: hasansbr@hotmail.com
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
PAZAR EKONOMİLERİNDE REKABETİN KORUNMASINA YÖNELİK MEVZUAT ve TÜRKİYE' deki UYGULAMA