Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Güneş KOCA
1977 yılında Ankara’da doğdu. İlk öğrenimini Kayseri’de, orta öğrenimini Ankara Anafartalar Anadolu Ticaret Lisesi’nde tamamladı. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun oldu. 2000 yılında avukatlık stajını bitirdi ve Eylül 2001’de Telekomünikasyon Kurumunda Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı. Halen Telekomünikasyon Kurumu, Sektörel Rekabet ve Tüketici Hakları Dairesinde uzman olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜNDE TÜKETİCİNİN KORUNMASI AÇISINDAN ABONELİK SÖZLEŞMELERİ