Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Dr. Filiz Sanal ÇEVİK
1972 İzmit’ te doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmit’ te tamamladı. 1991’ de Marmara Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı Bölümünü bitirdi.

Burada okurken almış olduğu iktisat dersinden etkilenerek 1992’ de Hacettepe Üniversitesi İ.İ.B.F İktisat Bölümü’ nü kazandı. 1996’ da buradan bölüm birincisi olarak İhsan Doğramacı üstün başarı ödülüyle mezun oldu.

1998’ de yüksek lisansa başlamış olduğu Kocaeli Üniversitesi’ nde araştırma görevlisi olarak 2005 yılına kadar görev yaptı.

Şubat 2005’ de doktora eğitimini tamamlayan Filiz Sanal ÇEVİK evli ve bir çocuk annesidir.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
BEKLENTİLERİN ROLÜ VE PHİLLİPS EĞRİSİ