Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Figen AYIKOĞLU
1971 yılında Ankara'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra 1989 yılında Ankara Anadolu Ticaret Lisesi'nden mezun oldu. 1990 yılında girdiği Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 1994 yılında mezun oldu. Aynı yıl G.Ü.İ.İ.B.F İşletme Bölümü Muhasebe - Finansman Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak göreve başladı.

1995 yılında Muhasebe Master programına başlayıp, 1997 yılında "Yabancı Kaynak Maliyetlerinin İşletme Varlıkları Üzerine Etkileri ve Bir Uygulama" konulu tez çalışması ile master programından mezun oldu. Aynı yıl Muhasebe - Finansman doktora programına başlamış olup, halen bu programla ilgili çalışmalarına devam etmektedir.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
YÜKSEK ENFLASYON DÖNEMLERİNDE FİNANSAL RAPORLAMA STANDARDI İLE ÜLKEMİZDE YÜRÜRLÜKTE OLAN ENFLASYON ETKİSİ GİDERMEYE YÖNELİK UYGULAMALARIN KARŞILAŞTIRILMASI

YÜKSEK ENFLASYON DÖNEMLERİNDE FİNANSAL RAPORLAMA KONULU 2 NO.LU MUHASEBE STANDARDININ GETİRDİKLERİ