Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Doç. Dr. F. Rifat ORTAÇ
24,5,1960 yılında Sivas'da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Konya' da tamamladım. 1984 yılında Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye bölümünden mezun oldum. "Vergi Mahremiyeti ve Yasaklar" konulu tezimle yüksek lisans çalışmasını tamamladım. 1991 yılında "Vergi Hukukundan Sorunluluk Müessesesi ve Değerlendirilmesi" Konulu tez çalışmamla Doktor ünvanını aldım.

Halen Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktayım.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
1999 YILI BÜTÇE TASARISININ DEĞERLENDİRİLMESİ