Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Dr. Esin SAYIN
1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliğinden Lisans derecesini aldı. 1999 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde Yüksek Lisans Derecesini aldı. 2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünden doktora derecesini aldı. Halen Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde görevine devam etmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
KALİTE FONKSİYON GÖÇERİMİNİN İNŞAAT SEKTÖRÜNDE UYGULANMASI
YENİDEN YAPILANMADA KULLANABİLECEKLERİ SÜREÇ MODELLEME YÖNTEMLERİ