Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Prof.Dr.Erdoğan GAVCAR
11.01.1964 yılında Muğla-Fethiye ilçesinde doğdum. İlkokulu Kızılbel ilkokulunda, ortaokul ve liseyi Aydın Ortaklar Öğretmen Lisesinde, üniversiteyi Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamladım.

Yüksek lisansı KTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında 1988 yılında, Doktorayı İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sayısal Yöntemler Anabilim dalında 1992 yılında tamamladım.

1988 yılında KTܒde araştırma görevlisi, 1992 yılında Yardımcı Doçent oldum. 1996 Yılında Doçent unvanını aldıktan sonra Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde çalışmaya başladım. Ocak 2002 ‘de Profesör oldum.

Yurt dışı 3, yurt içi 28 makale, 9 ulusal 5 uluslar arası bildiri, 5 proje, 3 kitap, 2 sempozyum düzenleme kurulu üyeliği, yüksek lisans tez danışmalığı ve birçok dergide hakemlik yapan, idari görevlerde bulunan Erdoğan Gavcar evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
YABANCI TURİSTLERİN MUĞLA İLİNİN BAZI İLÇELERİNDEKİ TURİZM FALİYETLERİ KONUSUNDAKİ DÜŞÜNCELERİNİN ARAŞTIRILMASI