Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Erdoğan ERTÜRK
1958 doğumluyum. Gazi Üniversitesi İİBF 1985 yılı mezunuyum. Çalışma hayatımın ilk 10 yılının memur, diğer 10 yılını Büyük bir medya kuruluşunun Ank. Bölge Muhasebe Müdürü olarak tamamladım. Şimdi kendi büromda serbest olarak mesleğimi icra etmekteyim. Çeşitli radyolarda mali mevzuatta programlar yaptım. Halen, bir TV'de mali programlar yapmaktayım. Evliyim, iki çocuk sahibiyim. İngilizce biliyorum.

Erdoğan ERTÜRK
Serbest Muhasebeci
Mali Müşavir

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ASGARİ ÜCRETİN GÖTÜRDÜKLERİ
YENİ VERGİLERE GÖRE EMLAK BEYANNAMESİ
BAĞ-KUR HAKKINDA BİLDİKLERİMİZ