Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Aydın KARAPINAR
1972 yılında Ankara'da doğdu. 1990 yılında Bahçelievler Deneme Lisesinden mezun oldu. Aynı yıl G.Ü.İ.İ.F. İşletme Bölümünü kazandı. 1994 yılında G.Ü.İ.İ.F. İşletme Bölümününden mezun oldu ve G.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe - Finansman Bilim Dalında mastera başladı. 1997 yılında "İşletmelerde Fon Akışları ve Muhasebe Uygulamaları" adlı tez çalışması ile masterını tamamladı. Halen G.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe - Finansman Bilim Dalında doktora yapmakta olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk sahibidir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
YABANCI PARALI FİNANSAL TABLOLARIN ÇEVİRİSİ VE KULLANILAN YÖNTEMLER