Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Aybeniz Akdeniz AR
1975 Bulgaristan doğumlu, ilk ve orta öğrenimini Bursa da tamamlamış olup,1997 yılında Balıkesir Universitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra 1997-1999 yılları arasında Bursa Nergis Holding’te Dış Ticaret Departmanı Kambiyo bölümünde çalıştı. 2002 yılında Balıkesir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. Halen Balıkesir Üniversitesi Bandırma Meslek Yüksekokulunda İthalat İhracat Programında Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
TÜRKİYE'DE KOBİ'LER VE KOBİ'LERDE PLANLAMA, UYGULAMA VE DENETİM
MARKANIN OLUŞTURULMASINDA KONUMLANDIRMA STRATEJİSİ VE MAVİ JEANS ÖRNEĞİ