Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd. Doç. Dr. Arıkan Tarık SAYGILI
Arıkan Tarık Saygılı 1968 yılı Kadirli/OSMANİYE doğumludur. 1987 yılında Adana Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimini görmek üzere A.B.D.’ye gitmiştir. Yazar 1994 yılında ABD’de University of South Dakota’da lisans eğitimini tamamladıktan sonra yine aynı üniversitede lisansüstü çalışmalarına devam etmiş ve 1997’de MBA programını tamamlayarak Türkiye’ye dönmüştür. 1998 yılında Balıkesir Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak akademik hayatına başlayan Arıkan Tarık Saygılı 1998-2002 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesinde doktora programını tamamlamış ve 2002 yılında bağlı bulunduğu Balıkesir Üniversitesi Bandırma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Yardımcı Doçent olarak atanmıştır. Yazar, 2007 bahar döneminden itibaren akademik çalışmalarını İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde sürdürmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE MUHASEBE DENETİMİ