Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd.Doç.Dr.Alpaslan SEREL
1962 yılından Tavşanlı’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Eğridir/Isparta’da tamamladı. 1986 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi.

1996 yılında Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden iktisat doktoru ünvanını alarak aynı yıl Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümüne Yardımcı Doçent olarak atanmıştır.

Halen Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde Bölüm Başkan Yardımcılığı ve İktisat Teorisi Ana Bilim Dalı Başkanlığı görevlerini yürütmekte olup, lisans ve lisans üstü düzeyde mikro ve makro iktisat, Para Teorisi ve Politikası dersleri vermektedir.

Tel:0 266 7143575
alpaslanserel@yahoo.com
aserel@balikesir.edu.tr

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
“İNSANİ KALKINMA GÖSTERGELERİ AÇISINDAN” AVRUPA BİRLİĞİ VE TÜRKİYE
DÜNYADA PARADAN SIFIR ATMA OPERASYONLARI VE YENİ TÜRK LİRASI