Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Yrd. Doç. Dr. Ali SAYILIR
Muğla Üniversitesi İİBF-İşletme Bölümü
1965 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlköğretimi kendi köyünde 1976 yılında tamamladıktan sonra, Adana Düz İçi Öğretmen Lisesi'nde orta öğretimine başladı ve 1983 yılında aynı liseden mezun oldu. Lisans eğitimini AÜ SBF-İşletme bölümünde yaptı. Üniversiteden mezun olduktan sonra, 1989 yılında T. Halk Bankası A.Ş.'de müfettiş yardımcısı olarak göreve başladı. İki yıllık bir çalışma hayatından sonra görevinden yurt dışında eğitim yapmak üzere ayrıldı. İsviçre'de dil öğreniminden sonra, 1992 yılında yurda döndü. 1993 yılında YÖK burslusu olarak ABD'ye gitti. 1996 yılında Texas A&M-Kingsville Üniversitesi'nde MBA derecesi aldı ve yurda döndü. Aynı yıl DÜ SBE' de doktora eğitimine başladı ve 2000 yılında yönetim ve organizasyon alanında doktora derecesi elde etti. Söz konusu alanda 2001 yılında MÜ İİBF-İşletme Bölümü'ne Yrd. Doç. Dr. olarak atandı. Halen bu görevi sürdürmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ÖĞRENEN ÖRGÜTÜN OLUŞTURULMASINDA ÜST YÖNETİMİN ROLÜ