Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Dr. Ahmet TÜRK
1966 yılında Kütahya'nın Simav ilçesinde doğdu. 1983 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini 1987 yılında bitirdi. Bir süre avukatlık yaptıktan sonra 1989 Eylülünde Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Ticaret Hukuku Anabilim Dalında araştırma görevlisi oldu.

1990 yılında Ankara Üniversite'sinde yüksek lisans öğrenimini tamamladıktan sonra aynı üniversitede doktora öğrenimine başladı. Doktora yerterlik sınavını "pekiyi" derece ile verdikten sonra Almanya Federal Cumhuriyeti'nin verdiği araştırma bursunu kazanarak 1 yıllığına Almanya'ya gitti. Köln Üniversite'sinde bilimsel araştırmalar yaptı. Almanya'da doktora öğrenimine kabul edilmesine rağmen Türkiye'ye dönerek doktorasını tamamladı. Doktora tezi "Pekiyi" derece ile kabul edildi.

Halen Gazi üniversitesinde araştırma görevlisi olarak devam eden Ahmet TÜRK, evli ve bir çocuk babasıdır. Almanca bilmektedir.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
BİLANÇO AÇIĞINI KAPATMAK AMACIYLA YAPILAN BASİTLEŞTİRİLMİŞ ESAS SERMAYE İNDİRİMİ