Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Ahmet SÜNGÜ
1975 yılı Gaziantep doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Gaziantep'te tamamladı. 1994 yılında Çukurova Üniversitesi, Osmaniye M.Y.O. işletmecilik bölümünü kazandı. 1996 yılında okuldan bölüm üçüncüsü olarak mezun oldu. 1997 yılında Muğla üniversitesi İ.İ.B.F. işletme bölümüne dikey geçiş yaptı ve 2000 yılında mezun oldu. Aynı yıl Muğla Üniversitesinde yüksek lisansa başladı. Halen yüksek lisansa devam ekmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
PAZARLAMA KAVRAMI İÇERİSİNDE TUTUNDURMA FONKSİYONU
PAZARLAMA KARMASI YÖNÜNDEN ULUSLARARASI PAZARLAMA STRATEJİLERİ
İŞLETMELERDE LİDERLİK VE ÇATIŞMA YÖNETİMİ