Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

Arş.Gör. Ahmet ÖZEN
1976 tarihinde İzmit'te doğmuştur. İlk orta ve lise eğitimini İzmit Özel Seymen Lisesi'nde, yüksek öğrenimini ise 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümü'nde tamamlamıştır. 2001 yılında DEÜ İİBF Maliye Bölümü'nde Araştırma Görevlisi olarak göreve başlayan Ahmet ÖZEN, 2002 yılında "Türkiye'de Transfer Harcamalarının Bütçe Açıkları Üzerindeki Etkisi" konulu tezi ile yüksek lisansını tamamlamıştır. Halen Maliye Bölümü Doktora programına devam etmektedir.
YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
OSMANLI İMPARATORLUĞU'NDA VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NDE BORÇLANMA POLİTİKALARI VE SONUÇLARI