Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

YAZARLARIMIZ

E. General Ahmet DEMİR
1928 senesinde Samsun'un Çalbaşı köyünde doğdu. İlk okulu bitirdikten sonra 1941'de Konya Askeri Ortaokuluna girdi. 1946'da Kuleli Askeri Lisesini, 1949'da harb okulunu bititrerek Tank Subayı olarak orduya katıldı. Zırhlı birliklerin her kademesinde hizmet vererek 1972'de Tank Albayı oldu. 1974 Kıbrıs Barış harekatına katıldı. Alayı ile Magosa'yı alarak Gazilik ünvanına ulaştı. 1979'da Genaral oldu. 1983'de Ankara'daki Zırhlı Birlikler Okulu komutanlığından emekli oldu.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Halen mesleği ile ilgili Ankara'da özel bir kuruluşta çalışmaktadır.

YAZARIMIZIN MEVZUAT DERGİSİNDE YAYINLANMIŞ MAKALELERİ
ISLAHATÇI-YENİLİKÇİ PADİŞAH SULTAN II. MAHMUT DÖNEMİ (1808-1839)
BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ HAZRETLERİ
MUSTAFA KEMAL PAŞANININ SAMSUN'A ÇIKIŞI