Kapat (x)

Değerli Yazarlarımız ve Ziyaretçilerimiz,

Ocak 1998 yılından bu yana Türkiye' nin İLK Hakemli İnternet Dergisi olan Mevzuat Dergisi yıllardır sayısız akademik araştırmaya ve makaleye yer vererek Türkiye' de bilimin gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Takipçilerinin de bildiği gibi Mevzuat Dergisi bir süredir gayrifaal duruma düşmüş olup son sayısını Haziran 2013 tarihinde çıkartmıştır. Başar Mevzuat olarak yol açmış olduğumuz elektronik yayıncılık günümüzde ülkemizde önemli noktalara gelmiş olup Mevzuat Dergisi bu yönden misyonunu tamamlamıştır.

Mevzuat Dergisi 31.10.2017 tarihine kadar sadece dergi yazarlarımızın yazdıkları makalelerine erişebilmesi ve gerekli yedeklerini alabilmesi amacıyla yayında kalacak olup bu tarihten sonra yayın hayatını sonlandıracaktır.

Bu gune kadar bize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Mevzuat Dergisi - Iletisim: info@mevzuatdergisi.com

HOŞGELDİNİZ

Mevzuat Dergisi

1998 yılında yayın hayatına başlamış olup, Ocak 1998'den bu yana her ay düzenli olarak çıkarılan, konusunda uzman ve ağırlıkta akademik kariyer sahibi kişiler tarafından yazılan makaleleri bünyesinde toplayan HAKEMLİ bir dergidir. www.mevzuatdergisi.com web adresinde yayımlanır.

Mevzuat konuları ağırlıkta olmak üzere akademisyen ve konusunda uzman kişilerin incelemeleri sonucunda ortaya çıkan bu makaleler ve pratik bilgiler ayrıca ilgililerin araştırmalarına yardımcı konular da bulunmaktadır.


Mevzuat Dergisinin kayıt olduğu indeksler aşağıdaki gibidir.

akademia sosyal
bilimler indeksi

Sayın Akademisyenler ve Uzmanlar

Ocak 1998 den bu yana hizmet vermekte olan Mevzuat Dergisi yayın hayatını HAKEMLİ bir dergi olarak uzun yıllar boyu akademik literatüre hizmette bulunmuştur.

Dergi yayın hayatına ara vermiş olup yeni yayın kabul etmemektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

ISSN: 1306-0767
> Makale gönderin!

Akademik kariyerinizi geliştirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak için sizler de HAKEMLİ statüde olan Mevzuat Dergimize makalelerinizi gönderin, çalışmalarınız Mevzuat Dergisi'nde yayınlansın.
Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.
> Makale Kuralları
Mevzuat Dergisi 'nde yayınlanacak makaleler için aranan şekil şartları ve kurallar için lütfen tıklayınız.